YASAL UYARILAR

Vitalis Life, ürünlerin içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler mutlaka vitalislife.com üzerinden siz değerli müşterilerimize duyurulur.
 
 Alerjiniz, hastalığınız veya bu konuda bir şüpheniz varsa, mutlaka önce doktora danışmalısınız.  Müşterilerimiz sipariş sırasında alerjilerini ve hastalıklarını tarafımıza bildirmek zorundadır. Bu tip durumlarda Vitalis Life sorumluluk kabul etmez.
 
Ürünlerin kullanımı sırasında yaşanabilecek bir sağlık problemi veya kişinin hedeflerine ulaşamaması durumunda Vitalis Life sorumluluk kabul etmez. 
 
Hamile, çocuk, kan sulandırıcı kullananlar gibi sitemizde belirttiğimiz detoks yapmaması gereken bir kişi, sipariş verirse Vitalis Life sorumluluk kabul etmez. 
 
vitalislife.com’da bulunan  tüm ürün içerikleri bilgilendirme amaçlıdır.  Ürünlerimizin direkt olarak tedavi etme, kilo verme işlevi yoktur, ürünlerimiz disiplinli kullanılması halinde kilo vermeye yardımcı olur.
 
İstisnai durumlar dışında satın alınan program veya ürün iptali sonucunda geri ödeme yapılmaz. Ürün teslim edilmeden 2 gün önce iptal işlemi tarafımıza bildirilirse haklar başkasına devredilebilir veya kullanımı farklı bir tarihe ertelenebilir. Ayrıntılı bilgi için İptal ve İade kısmına bakabilirsiniz.