NASIL TAPTAZE KALIYORUZ?

Öncelikle meyve ve sebzelerimizi güvendiğimiz, ürünlerinin doğallığını kanıtlamış üreticilerden alıyoruz. Üreticilerden soğuk zincirle, tazelikleri korunarak atölyemize taşıdığımız doğal meyve ve sebzeleri  Cold Press / Soğuk Sıkım  yöntemiyle posalarından ayırıyoruz. Cold Press, sebze ve meyveleri presleme yöntemiyle, vitamin ve minerallerini koruyacak şekilde posalarından ayırmak, sularını çıkarmaktır. Cold Press yöntemi sayesinde katı meyve sıkacaklarına göre 5 kata kadar daha fazla besin değeri taşıyan detoks içeceklerimizi elde ediyoruz. Üstelik Cold Press oksidasyonu en düşük seviyede tuttuğu için enzim, mineral ve vitamin yönünden zengin ve posasız olan juice’larımız,  72 saat boyunca besin değerini koruyabiliyorlar. 

Beslenme uzmanımızın hazırladığı özel juice’larımızı, hijyene büyük bir özen göstererek, müşterilerimizin tercihine göre cam veya plastik şişe ile ambalajlıyor, ürünlerimizi özel soğutmalı araçlarda soğuk zincirle taşıyarak adresine kadar getiriyoruz.

Marketlerde satılan meyve suları kullanım tarihlerini uzatmak adına katkı maddesi içerir, pastörizasyon işleminden geçer. Bu sebepten vitamin ve minerallerini kaybederler. 

Juice’larımızı hazırlarken meyve ve sebze posasından tamamen ayırırız, çünkü posa sindirim sistemini yorar. Cleanse programlarının amacı sindirim sistemini dinlendirmek, vücudunuzdaki enerjiyi maksimumda tutmaktır.