İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Siparişinizi verdikten sonra 2 saat içinde 0212 2863862 numaralı telefonu arayarak iptal edebilirsiniz.
 
Hava muhalefeti dolayısıyla gerçekleşen gecikmelerden firmamız sorumlu değildir, bu sepeble talep edilen iptaller kabul edilmeyecektir.
 
Kurye ile yapılan teslimatlarda iptal işlemi yapılamamaktadır. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz. İade işlemi sadece cleanse paketlerde mümkündür.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Müşterinin yukarıda belirtilen iade şartlarına haiz ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Maslak Atölyemiz’e ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
 
Vitalis Life, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.