DETOKS SIRASINDA

Cleanse Paketim geldi,  detoks nasıl yapılır? 

Her şeyden önce ürünlerimizi buzdolabında saklamalı ve 3 gün içinde tüketmelisin. Cleanse paketimizdeki şişelerimizin her birinin üzerinde 1’den 6’ya kadar numaralar göreceksin. Detoks sırasında bu şişeleri gün boyunca 1’den 6’ya kadar sırayla olacak şekilde 2’şer saat arayla tüketmelisin. Bu arada sabah istediğin saatte detoks kürünü içmeye başlayabilirsin. Başlama saatini rutin kahvaltı saatin olarak düşünmeni ve gece yatmadan 2 saat öncede son şişeni içecek şekilde kendini ayarlamanı öneririz. Şişeleri numara sırasıyla tüketmen çok önemli, çünkü şişelerimizin üzerindeki bu rakamlar, sabah ve akşamki insülin direncin göz önüne alınarak konulmuştur, buna göre 1’den 6’ya kadar rakamlarla sıralanmıştır.

Detoks yaparken dikkat edilmesi gerekenler:


Detoks sırasında neler yapılmamalı?

Et, süt, yumurta, tavuk, hayvansal gıdalar (sadece balık yiyebilirsin), glüten, işlenmiş gıdalar ve şarküteri ürünleri, makarna, pilav, beyaz ekmek gibi ağır karbonhidratlar yemek yok!

 

 3 günlük detoksta neler yaşarım? 
 

Detoksun ideali 72 saat yapmaktır. 3 günlük detoks yolculuğunun ilk günü zorludur, baş ağrısı halsizlik görülebilir. Vücudundaki bu değişim ve işaretler normaldir ve arınmanın göstergesidir. Bol bol dinlenmeli, yorucu aktivitelerden uzak durmalı, sitemizdeki detoks uyarılarını başlamadan önce mutlaka okumalısın. İlk detoks deneyiminse 1 gün yapıp bırakabilirsin de, problem yok, zamanla 3 güne çıkartırsın.

Ama bugünü disiplinle tamamlarsan, emin ol alışacaksın! Yarın daha kolay olacak!

Baş ağrısı ve halsizlik gibi durumlar giderek azalacak. Sadece sıvı tükettiğin ve hiç katı beslenmediğin için tüm gün çiğnememek sende bir açlık yanılsaması yaratabilir. Emin ol katı beslendiğin günlerden çok daha fazla vitamin ve mineral alıyorsun, rahatla ve sakın bırakma!

 

Cildindeki ve saçlarındaki değişimi, vücut enerjindeki artışı fark ediyor musun? Hafiflemiş, temizlenmiş ve zinde hissediyorsun! İşte detoksun ödülü bu! Bugün çok daha rahatsın değil mi? Metabolizman detoks değişimine artık alıştı, bugünü tamamla, sağlığın için muhteşem bir şey yap!